Kominki wkłady kominkowe biokominki
Kominki, Wkłady kominkowe, Biokominki
Piece wolnostojące,
Kratki kominkowe

Kategorie:

Producenci:

Allegro
Rzetelna firma

Licznik odwiedzin:

Odwiedziło nas 331549 osób
Odwiedzających on-line teraz: 11

Wkłady kominkowe i piece wolnostojące - piece-kozy

Piece wolnostojące

W naszej bogatej ofercie mamy piece kominkowe wolnostojące, czyli popularne kozy. Są one korzystną cenowo alternatywą dla kominków i wkładów kominkowych. W naszym sklepie znajdą Państwo piece-kozy w kompaktowych wymiarach, idealne do mniejszych pomieszczeń oraz piece pełnowymiarowe, które można postawić w większych salonach. Nasze piece wyróżniają się efektownym wykończeniem. Do aranżacji klasycznych polecamy modele z dekoracyjnymi rzeźbieniami, natomiast do aranżacji nowoczesnych – modele bez ozdób. Dużym walorem tych pieców jest łatwy montaż, ponieważ nie wymagają one konstrukcji pod wkład kominkowy ani dekoracyjnej obudowy (jak w przypadku kominków).

Piece dostarczane są już gotowe do montażu. Produkty te składają się z paleniska, które jest obudowane żeliwem lub stalą wysokiej jakości oraz kaflami na stabilnych nóżkach, z wylotem do instalacji kominowej. W zależności od modelu, można w nich palić drewnem lub węglem. Nasze piece–kozy, dzięki zastosowaniu dolotu powietrza ASDP, są proste w użytkowaniu. Bowiem mają funkcję automatycznego regulowania dopływu powietrza do paleniska, a co za tym idzie - regulowania temperatury spalania. To duża oszczędność, gdyż piec nie potrzebuje tak dużej ilości drewna czy węgla oraz wygoda, ponieważ nie trzeba doglądać wciąż pieca ani regulować dopływu powietrza w drzwiczkach.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się ze wszystkimi modelami pieców wolnostojących w naszym sklepie internetowym – życzymy Państwu udanych zakupów!

Koszyk  

jest pusty

Promocje:

Wszystkie promocje

Nowe produkty:

Aktualnie brak nowych produktów

Kratki.pl