Kominki wkłady kominkowe biokominki
Kominki, Wkłady kominkowe, Biokominki
Piece wolnostojące,
Kratki kominkowe

Kategorie:

Producenci:

Allegro
Rzetelna firma

Licznik odwiedzin:

Odwiedziło nas 293476 osób
Odwiedzających on-line teraz: 12

Akcesoria do biokominków 33 produktów

Akcesoria do biokominków

Kominek jest niezwykłym elementem wystroju każdego wnętrza. Pozwala bowiem poprawić atmosferę oraz nasze samopoczucie. Każdy chciałby mieć kominek w swoim domu i mieszkaniu. Jednak montaż tradycyjnego urządzenia nie zawsze jest możliwy. Szukamy więc innych rozwiązań, które pozwolą nam cieszyć się ciepłem płynącym z ognia w salonie lub innym pomieszczeniu. Dlatego na potrzeby rynku zostały stworzone biokominki. Ich montaż jest możliwy praktycznie w każdym miejscu. Nasz sklep oferuje Państwu szeroką ofertę biokominków, która pozwoli dobrać odpowiednie urządzenie.

Biokominki i akcesoria do nich takie, jak: specyficzne, ozdobne przeszklenia, specjalne płyny, ozdobne drewienka, uprzyjemnią Państwu czas spędzony przy prawdziwym, magicznie migoczącym ogniu. Co to jest biokominek? Biokominek jest rodzajem kominka. Tutaj tradycyjne paliwo takie jak: drewno albo brykiet, zostało zamienione na biopaliwo (płyn lub żel - znajdziesz w dziale biokominki i akcesoria). Biokominek nie zajmuje wiele miejsca, nie wymaga podłączenia do komina. Urządzenie nie emituje szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. Poza tym jest łatwy w utrzymaniu. Nie wytwarza popiołu, który należy sukcesywnie usuwać.

Można go też zamontować w dowolnym miejscu. I przede wszystkim emituje ciepło płynące z prawdziwego ognia. Ciepło, coraz cieplej i kominek, o czym należy pamiętać - pełni głównie funkcję dekoracyjną, ale ogień, który się w nim pali, emituje również i ciepło. Taki kominek nie powinien być jednak traktowany jako główne źródło ciepła. Dlaczego? Ponieważ nie jest w stanie ogrzać dużej powierzchni przez dłuższy czas. Biokominek grzeje z mocą 3 kW i jest ona większa, co prawda, niż moc grzewcza przeciętnego grzejnika pokojowego, ale paliwo stosowane w kominkach spala się szybko. Zależy to od regulacji wielkości płomieni ognia, a także pojemności zbiornika paliwowego. Biokominki grzeją od 2 do maksymalnie 9 godzin.

Koszyk  

jest pusty

Promocje:

Wszystkie promocje

Nowe produkty:

Aktualnie brak nowych produktów

Kratki.pl